Tıbbi Cihaz Sektörü Temsilcilerine Ürün Yönetimi Modülü Tanıtıldı

Tıbbi Cihaz Sektörü Temsilcilerine Ürün Yönetimi Modülü Tanıtıldı

12 Mart 2015 tarihinde saat 13:00 – 16:30 arasında TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü’nde tıbbi cihaz sektörü temsilcilerine Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Projesi Ürün Yönetimi Modülü kapsamında geliştirilen işlevsellik tanıtıldı.

Çalışmaya Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’ndan (TİTCK) Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanı Sn. Eray KAPLAN, Tıbbi Cihaz Sektörel Hizmetler Dairesi Başkanı Sn. Ersen ÜNSAL, Tıbbi Cihaz Kayıt ve Koordinasyon Dairesi Başkanı Sn. Uzm. Dr. Arslan Kağan ARSLAN, Tıbbi Cihaz Onaylanmış Kuruluş ve Klinik Araştırmalar Dairesi Başkanı Sn. Uzm. Dr. Mesut Emre YAMAN, TİTCK Proje Çalışma Ekibi, TÜBİTAK Proje Ekibi ve tıbbi cihaz sektörü temsilcileri katılım sağladı.

TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (YTE) Enstitü Müdürü Sn. Cemil SAĞIROĞLU ve TİTCK Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanı Sn. Eray KAPLAN’ın açılış konuşmaları ile başlayan toplantı önce Kurum Yönetimi, Kullanıcı Yönetimi ve Yetki Yönetimi Modülleri’nin tanıtılması ve ardından Ürün Yönetimi Modülü kapsamında firma çalışanlarının gerçekleştirebileceği işlemlerin yazılım üzerinden demonstrasyonu ile devam etti.

Çalışma boyunca yorumlar ve geri bildirimler alındı.

Çalışma, katılımcıların sorularının cevaplanmasıyla tamamlandı.

Sektör temsilcileri ile analiz çalışmamıza katılan tüm katılımcılara katılımları ve sağladıkları geri bildirimler açısından teşekkür ederiz.